Biz kimiz?

Bilginize Güveniyoruz…

Binlerce yıldır düşünürler bilginin ne olduğunu araştırdılar. Sonuçta dünyayı değiştirecek pek çok yeni fikir ortaya çıktı; kimisi bilgiye para olarak metalaştıran anlamlar yükledi, kimisi ise bilgiye kuşkucu yaklaşarak onu tamamen bilinemez kıldı. Gerçek şu ki, bilgi tanımlanması zor bir kavramdır ama öyle çok da uzaklarda olan bir meta da değildir. Bilgi aslında bizde var olan ama ortaya çıkmayı bekleyen değerli bir taş gibidir, mesele onu en doğru ve hassas şekilde ortaya çıkarabilmektir.

Bilge 1 Danışmanlık bu kavramdan yola çıkarak, bilgiyi ortaya çıkarma aşamasında yardımcı olur. Müşterilerinin bilgisine güvenerek aslında yapmak istedikleri projeleri nasıl şekillendirecekleri konusunda yönlendirir. Yeni projelerin ortaya çıkışındaki en sancılı dönemi hep birlikte paylaşarak, kalıcı başarılar elde etmeyi amaçlar.

Kısacası bilgi sizsiniz ve biz sizin bilginize güveniyoruz…

Biz Kimiz?

Genel Bilgi

Bilge 1 Danışmanlık kurum ve kuruluşların yurtiçinde ya da yurtdışında kurgulamayı düşündükleri projelerin kurumsal takiplerini yapmak ve en kısa sürede en kaliteli hizmeti sunmak amacıyla 2007 yılında kurulmuştur. İnşaat, Enerji ve Yatırım Projeleri, ÇED, Çevre ve Kentsel Dönüşüm, Turizm, Kültür, Tanıtım / Reklâm, Bilişim Teknolojileri, AB, Dünya Bankası ve Diğer Kurumlar Hibe, Kredi ve Proje, Kamu Yönetimi, Yönetim ve Finans alanlarında konusunda uzman firmalar ve profesyonel kişilerle danışmanlık hizmetini tek bir noktadan sizlere sunmaktadır.

Misyon

  • Bilge 1 Danışmanlık şirketi, bilgisini ve tecrübesini müşterilerin proje ve ihtiyaçlarını en güvenilir ve sistemli biçimde kullanması üzerine kurgular.
  • Akılcı ve pratik çözümlerle taleplere cevap vermek ve risk değerlendirmesi konusunda müşterilerine en kaliteli hizmeti sağlar.
  • Bilgi üretir ve bu bilginin kullanılmasını sağlar.
  • Müşteri ihtiyaçlarını uzun vadeli çözümlerle karşılar.

Vizyon

“Fikrin aklında kalmasın!” sloganıyla yola çıkıp, ilkeli ve yaratıcı çözümler sunarak yurtiçinde ve yurtdışında danışmanlık sektöründe sözü geçen bir kurum haline gelmektir.

Personel

Bilge 1 Danışmanlık bünyesindeki tüm çalışanlar, konusunda uzman ve deneyimli kişilerdir. Tecrübesini analitik çözümlerle birleştiren, olamayacak olanı olur kılmak için çalışan kadromuz şirketin başarısının en önemli lokomotifidir.

Open chat