Enerji

Enerji

Enerji, bir ülke için ekonomik ve sosyal kalkınmanın en önemli kaynağıdır. AB politikalarında da sıkça tartışılan bir konu olan enerji yakın zamanda, özellikle gaz ve elektrik alanlarında başlı başına bir pazar olacaktır. Enerjinin etkin kullanılması pek çok açıdan karlıdır.

Enerji konusundaki hizmet anlayışımız da; müşterilerimiz ve ilgili firmaları aynı platformda buluşturarak kalıcı çözüm ortaklıkları kurulmasını sağlamaktır.  Bu konuda sıklıkla çalışma yaptığımız alanlar;

Güneş Enerjisi

Güneş enerjisi, güneş enerjisi, teknolojileri kullanım şekilleri, malzeme ve teknik ayrıntıları açısından farklılık göstermektedir. Güneş enerjisi ısısı elektrik üretiminde kullanılabilir. Öte yandan güneş enerjisini doğrudan elektriğe çeviren güneş pilleri “Fotovoltaik Piller” güneş enerjisini en yaygın kullanım alanıdır. Firmamız bu alanlarda proje yapmak isteyen müşterilerimize yönlendirici hizmetler sunmaktadır.

Rüzgâr Enerjisi

Rüzgârı enerjiye dönüştürmek oldukça avantajlıdır, öncelikle temizdir, bedavadır, yakıt maliyeti yoktur, kırsalda daha etkin elektrik akışı sağlayarak bölgesel kalkınmada rol oynar. Rüzgâr enerjisi ile ilgili her türlü proje ve bilgi talepleri işbirliği yaptığımız uzman firmalar (rüzgâr türbini imalatçı firmalar gibi) ve sizlerle bir araya gelerek gerçekleştirilir.

Open chat